Pierwszy Dzień Wiosny

Czcionka:

W czwartek, 21 marca wszystkie dzieci z naszego przedszkola świętowały Pierwszy Dzień Wiosny. Aby podkreślić charakter tego dnia spotkaliśmy się w Ogrodzie zmysłów ubrani w kolorowe koszulki. Uroczystość rozpoczęła się od pięknego wiosennego przedstawienia przygotowanego przez grupę Tygrysków i Panią Małgosię. Każda z grup zaprezentowała się z wiosenną piosenką. Dla Pani Wiosny dzieci przygotowały niespodzianki - piękne kolorowe kwiaty. Po wszystkich występach i atrakcjach kolejną częścią dnia było wyjście na nasz pierwszy wiosenny spacer, podczas którego żegnaliśmy zimę, a witaliśmy wiosnę. Dzieci radośnie maszerowały w wiosennym pochodzie. Jesteśmy pewni, że starania naszych wspaniałych przedszkolakówsprawią, że wiosna zawita do nas na dobre!:)

Następnego dnia dalej świętowaliśmy przyjście wiosny. Zaproszeni zostaliśmy do SP2, gdzie nasze przedszkolaki mogły zobaczyć wspaniałe przedstawienie o tematyce wiosennej. Nasi starsi koledzy i koleżanki wspaniale zaprezentowali się na scenie. Serdecznie dziękujemy im wszystkim za zaproszenie i dostarczenie nam wielu miłych wrażeń!:)

Zdjęcia z przedstawienia i obchodów dnia wiosny w przedszkolu można zobaczyć w naszej galerii:)

Maj 2019