Czcionka:

Na dzisiejszy dzień wszystkie przedszkolaki czekały z niecierpliwością. Kiedy tylko przyszliśmy do przedszkola nasza kochana Pani Dyrektor wręczyła wszystkim dzieciom i ich paniom listy od Świętego Mikołaja. Nasz ulubieniec napisał, że podczas swojej dalekiej podróży odwiedził wiele domów i rozdał mnóstwo prezentów. W kazdym domu łasuch zjadał swoje ulubione ciasteczka i pił mleko czekoladowe. Dziś nie mógł zawitać do naszego przedszkola, ponieważ bolał go brzuszek. W swoim liście Mikołaj zapewnił wszystkie przedszkolaki, że dotrze do nich jutro. Aby dzieciom nie było smutno, przygotował dwie niespodzianki. Jedną z nich były paczuszki ze słodkościami dla każdego przedszkolaka. Drugą niespodzianką było zaproszenie do SP2 na przedstawienie teatralne " Mikołajkowa przemiana". Ten wspaniały i bardzo pouczający spektakl wystawiony został przez k.ołko teatralne "Bajdusie" oraz kółko wokalne "Nuteczki" z SP2. Opiekunkami całego wydarzenia były panie: Joanna Suchcicka, Monika Przyłożyńska, Anna Siemieniec oraz Bogusia Jaszczyńska. Gra młodych aktorów była rewelacyjna i wspaniała. Wszyscy uświadomiliśmy sobie, że szczęśliwym jest ten, kto pomaga innym. Że nasze marzenia się spełnią, jeśli nie będziemy myśleć tylko o sobie.

Mimo choroby Świętego Mikołaja mieliśmy wspaniały dzień pełen niespodzianek. Z niecierpliwością czekamy na jutro:) Na odwiedzimy naszego długo oczekiwanego gościa.

Maj 2019